Herní aplikace

Herní aplikace pro mobily na Google Play

Máte chuť prožít některý z příběhů našich kreslených filmů jako hru, v níž se ocitnete v kůži jejich protagonistů?

Stáhněte si herní aplikace z Google Play do mobilu (Android 4.0 a výše) . Prožijte příběh Pavla, Radima a Elišky. Porovnejte zážitek se sledováním příběhu na YouTube a napište nám svoje dojmy.

Skutečný příběh Pavla v herní aplikaci

Pavlíkovi je 10 roků. Jeho táta si založil novou rodinu a máma si našla přítele. Nějak si ale s Pavlíkem nesedli, a tak ho máma poslala k babičce a dědovi na malé město. Pavlík se snaží zvládnout novou situaci jako „chlap“ a hledá kamarády. Ani netuší, jakou za to platí cenu…

stáhnout z Google Play

Skutečný příběh Radima v herní aplikaci

Radim má spoustu času pro sebe, tak zabíjí nudu, jak umí. Vyrůstá v rodině, kde na něj nikdo nemá čas, nedělá žádný sport, jen se poflakuje s partou. Když se jim připlete do cesty mladší kluk s podobným nezájmem v rodině, parta toho využije. Příběh ukazuje, proč se z některých dětí stávají agresoři a z jiných oběti – i když by to klidně mohlo být naopak.

stáhnout z Google Play

Skutečný příběh Elišky v herní aplikaci

Když zapomeneme, že i ostatní mají svá práva, ocitají se naše životy na křižovatce. Někdy stačí jedno špatné rozhodnutí, které nejde vzít zpátky. Eliška už ví o tom své. Zapomněla, že Facebook není jen hra a zábava, ale taky nebezpečná zbraň. Na co podle vás zapomněli její rodiče? Proč byla její výchova výhradně pod vlivem tatínka? Kde zůstala role maminky? Jistě vás napadají další otázky, ale i řešení. Podělte se o ně.
A víte, koho by tahle rodina mohla požádat o pomoc?

stáhnout z Google Play