Událost

Nabídka ukázkových hodin pro školy

Projektový tým nabízí školám ukázkové hodiny v rámci výuky občanské nauky nebo základů společenských věd ať už na základních, tak i na středních školách.
Každý animovaný film se hodí pro jinou věkovou skupinu a jinou cílovou skupinu, proto se vždy s Vašimi učiteli domluvíme na tématu.

Pro mladší žáky máme video o Evičce, které ukazuje, jak vznikají předsudky, pro starší 15+ máme video o Elišce, která udělala několik unáhlených rozhodnutí a “pohrála si” s Facebookem.Hodiny povede speciální pedagog, PhDr. Jiří Pilař, odborný metodik projektu.

Cílem projektu je nejen zmapovat názory dětí na svá práva, ale zároveň připravit i video metodiku pro učitele, abychom jim usnadnili práci s videi a poskytli metodickou a didaktickou podporu. Proto potřebujeme ukázkové hodiny natočit a materiál využít pro metodickou příručku. Záběr na práci se třídou bude z pohledu dětí, tj. budou vidět jejich záda, ne tváře, výsledek bude sestříhaný na krátkou sekvenci cca 3 -5 minut z každé hodiny s inspirativními momenty.

Pokud tato nabídka oslovila nejen Vás, ale i Vaše učitele a žáky, těšíme se na spolupráci s Vaší školou.
Termín si můžete domluvit na emailové adrese: ivanamicinova@domus-cpr.cz

Na Vaše další dotazy se za projektový tým těší Ivana Mičínová.

Přihlásit se k události

K této události jste již přihlášeni.
×
Děkujeme za přihlášení k události.
×