O nás

Kdo jsme

DOMUS – Centrum pro rodinu je organizace, která učí rodiny zvládat náročné situace, jako je například tíživá finanční situace, rozpad rodiny, výchovné problémy u dětí, dlouhodobé nemoci a závislosti apod. Poskytuje služby náhradním rodinám, tzn. pěstounům a dětem, které z různých důvodů nemohou žít ve vlastní rodině.

DOMUS – Centrum pro rodinu je organizace se sídlem v Plzni, která vznikla z elánu několika nadšenců.  Díky důrazu na kvalitu a inovaci metod práce se během pěti let stala nejsilnější a nejdynamičtěji se rozrůstající organizací se sítí poboček po celém Plzeňském i Karlovarském kraji.

Co děláme 

V rámci fondů EHP realizujeme projekt s cílem seznámit veřejnost České republiky s tím, co jsou to dětská práva a k čemu slouží. V rámci projektu vznikají krátké animované filmy na základě příběhů dětí. Ne všechny děti mají stejně příznivý start do života, přesto chceme ukázat, že stačí málo, aby děti prožily spokojenější dětství a jednou se staly právoplatnými členy společnosti, a ne závislými na sociálním systému. Práva dětí jsou jejich právem na budoucnost.

Co potřebujeme

Hledáme partnery ke spolupráci, kteří by s námi sdíleli stejné hodnoty. Věříme, že děti jsou naše budoucnost, a tuhle šanci bychom měli zajistit všem dětem stejně. Naše klientské rodiny mají sílu a odhodlání zvítězit nad svými potížemi, ale často je to běh na dlouhou trať, proto vždycky ocení, když je někdo povzbudí, ocení a dodá kuráž, když vidí, že za nimi někdo stojí.

  • Oceníme jakoukoli formu mediální podpory naší organizace a našich rodin.
  • Přivítáme, když se budete podílet na zviditelnění témat, která propagujeme v našich filmech
  • Přivítáme i sponzorské dary, protože se na realizaci projektu podílíme z 10 % vlastními prostředky, a přitom jsme nezisková organizace.

Tím vším nám pomůžete šířit povědomí o dětských právech a o tom, jak je správně realizovat, aby byla ku prospěchu nás všech.

Co nabízíme

Nabízíme vám příležitost zapojit se do našich projektů a aktivit, které pořádáme pro naše rodiny a děti, podílet se na mediální propagaci a zviditelnit tak společné hodnoty, které vyznáváme.  Na oplátku umístíme Vaše logo na závěr krátkých filmů, na naše webové stránky, Facebook apod., zveřejníme poděkování za spolupráci v podobě tiskových zpráv a zapojíme se do Vašich propagačních kampaní.

Kde o nás najdete víc informací

www.domus-cpr.cz
www.hlasydeti.cz

Kontakt: Ivana Mičínová, manažerka mediální kampaně
E-mail: ivana.micinova@domus-cpr.cz

Certifikáty